1. Ana Sayfa
  2. Tanıtım
  3. 0850’li Numara Sorgulama

0850’li Numara Sorgulama

featured

Birçok farklı kurumda 0850 numarasını kullanmanın en gelişmiş yöntemi IP santral ve bulut santral sistemidir. Tanımlanan 0850 numarası için santralin özelliklerine göre gerekli şema uygulanabilir 0850’li numara sorgulama numarası tanımlanarak bu sağlanır.

Genellikle bu ayrı bir çözümdür. Ancak IP PBX ve IP telefonlar ile kullanılıyorsa tercih edilen firma kullanabilmekte. Bilgisayarda kurulacak çevirme yazılımını tanımlayarak 0850 numarasını kulaklıklı mikrofon üzerinden kullanabilirsiniz. Küçük çağrı merkezleri genellikle bu yazılımı kişisel kullanım için kullanmayı tercih eder. Ancak arama yazılımı ile IP santral veya çağrı merkezi sistemini aynı anda kullanmak en iyisidir.

Bankalar, havayolları, sigorta şirketleri, hastaneler ve gelişmiş e-ticaret siteleri gibi birçok büyük şirket 0850 numarasını tercih ediyor. İletişim maliyetlerinden tasarruf etmek, onlarca numara yerine tek bir numara kullanmak ve standart analog numaralarda bulunmayan birçok gelişmiş özelliği kullanmak için, 0850’li numaralar sıklıkla tercih edilmektedir.

0850’li numara sorgulama ile birlikte 0850’li numaralar son zamanlarda bankaların, havayollarının ve otobüs firmalarının, e-ticaret sitelerinin ve birçok farklı departmandaki firmaların çağrı merkezi numarası veya irtibat numarası olarak karşımıza çıktı. Son zamanlarda bankalar, havayolları ve otobüs firmaları,    e-ticaret siteleri ve birçok farklı departmandaki firmaların çağrı merkezi numarası veya irtibat numarası olarak 0850 numarası karşımıza çıkmıştır.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap